O mnie

Odbiór mieszkania lub domu? Dziennik budowy?
Potrzebujesz rzetelnego fachowca.

 

Nazywam się Ryszard Lewczuk i swoją przygodę z budownictwem rozpocząłem w 1971 roku.
Tym samym od ponad 45 lat jestem związany ze sztuką budownictwa mieszkalnego oraz użytkowego dla Miasta Warszawy i nie tylko.
Swoje doświadczenie czerpię zarówno z ukończonych szkół jak i wieloletniej, bezcennej praktyki, podczas której miałem okazję uczestniczyć w realizacji inwestycji wszelkiego typu, rozmachu, wymiaru i przeznaczenia.
Poza osiedlami bloków mieszkalnych, szeregowców, wieżowców, domów jednorodzinnych i rozmaitej maści lokali produkcyjnych czy usługowych, uczestniczyłem również w tak prestiżowych projektach jak modernizacja i przebudowa Ambasady Polskiej w Ha-Noi (Wietnam), odbudowa Teatru Narodowego, Zespołu pałacowego w Brochowie czy znanej wszystkim „Grubej Kaśki” na nurcie Wisły.

Posiadam Dyplom mistrzowski – montażysty konstrukcji żelbetowych a także Uprawnienia budowlane nr ST-662/89 o specjalności konstrukcyjno-budowlanej, wydane przez Wydział Architektury Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

O budownictwie wiem wszystko, dlatego jeśli chcesz być spokojny o profesjonalny, rzetelny i na prawdę szczegółowy odbiór swoich „czterech ścian” – zapoznaj się z moją ofertą odbiorów mieszkań i domów oraz prowadzenia inwestycji i nadzoru budowlanego – albo od razu skontaktuj się ze mną, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Jako fachowiec z wieloletnim doświadczeniem działam zawsze zgodnie z Polskimi Normami Budowlanymi.

Jestem cierpliwy, otwarty i chętny do pomocy – pomogę, doradzę i podpowiem.

Zapraszam,
Ryszard Lewczuk
tel. +48 784 633 299

KONTAKT >>

SZYBKA WYCENA!