Odbiory mieszkań i domów od developera – Warszawa i okolice

 

odbiory-budowlaneŚwiadczę profesjonalne, rzetelne i fachowe usługi odbioru mieszkań od developera, odbioru domów oraz innych inwestycji zlokalizowanych na terenie Warszawy i okolic.

Jeśli chcesz uniknąć problemów, dodatkowych kosztów i niepotrzebnego stresu przy odbiorze kluczy do swojego nowego lokum – zapraszam do skorzystania z usług, które świadczę od wielu lat.

A może poszukujesz także profesjonalnego nadzoru budowlanego, chciałbyś przeprowadzić kontrolę okresową lub potrzebujesz kierownika budowlanego do prowadzenia Twojej inwestycji – skontaktuj się ze mną. Gwarantuję pełen profesjonalizm, terminowość, fachowe doradztwo oraz pomoc na praktycznie każdym poziomie prowadzenia inwestycji – od wyboru materiałów, przez zakupy po montaż.

Posiadając niemal 40 letnie doświadczenie w branży budowlanej, gwarantuję fachowość i terminowość. odbiory-domowDziałając jako jednoosobowa firma jestem w stanie dostosować się także cenowo do każdego projektu i jego właściciela.

Czy odbiór lokalu od developera jest drogi?

Ceny odbiorów technicznych uzależnione są głównie od lokalizacji i metrażu mieszkania. Cena liczona jest od metrażu powierzchni, jednak kiedy pod uwagę weźmiemy całościowy koszt nieruchomości okazuje się, iż stanowi ona zaledwie niewielki procent wydatków które musimy ponieść. Ponadto warto pamiętać, iż nieprzeprowadzony odbiór techniczny niesie za sobą ryzyko poniesienia kosztów znacznie większych niż koszty odbioru. Kompletną ofertę znajdziesz w cenniku odbiorów technicznych.

Skontaktuj się ze mną lub zadaj pytanie przez formularz kontaktowy.

Możesz też znaleźć gotowe odpowiedzi na Twoje pytania w sekcji „Poradnik Budowlany„.

Pamiętaj: rzetelny i fachowy odbiór mieszkania lub domu przed faktycznym przejęciem nieruchomości to Twoja polisa ubezpieczeniowa i spokojny sen. Nie daj się oszukać i bądź pewny tego, za co płacisz! Jeśli nie jesteś specjalistą z branży budowlanej – ta usługa jest właśnie dla Ciebie!